ΕΚΔΗΛΩΣΗ INTRASOFT-NETCOMPANY

Καλούνται τελειόφοιτοι φοιτητές/φοιτήτριες του Τμήματος (4ο/5ο έτος) να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους για συμμετοχή σε εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία της εταιρίας Intrasoft-Netcompany στο Μαρούσι ("A day at Netcompany-Intrasoft", Παρασκευή 12 Απριλίου), με σκοπό τη γνωριμία φοιτητών με την εταιρεία. Θα είναι μία εξαιρετική ευκαιρία οι συμμετέχοντες να έχουν άμεση επαφή με στελέχη μας και να παρακολουθήσουν ομιλίες σχετικά με το Software Development Lifecycle, το IT Consulting, και θέματα όπως Business Analysis, Software Testing, Devops& Infosec Security.

Για την συμμετοχή σας παρακαλώ στείλτε email στον Επίκουρο Καθηγητή Διονύση Ξενάκη: nio[at]uoa.gr, έτσι ώστε να οργανωθούμε ως ομάδα για την επίσκεψη μας. Υπάρχει και η επιλογή να δηλώσετε κατά μόνας, αλλά ας το οργανώσουμε κεντρικά.

Αφίσα της Εκδήλωσης

Στο εμαιλ: